Skip to content

Kayıt

 

Kayıt formunu doldurduktan sonra 5 iş günü içerisinde ilgili ücreti belirtilen hesap numaralarına yatırmanız gerekmektedir. Ücretinizi yatırdıktan sonraki 10 gün içerisinde kesin kayıt onay mailiniz iletilecektir. Bu işlemler sonucunda kayıt işleminiz tamamlanacaktır.
Lütfen paranızı yatırırken bankanın hesap kesim ücretini göz önünde bulundurunuz.

Toplu kayıtlar için kayıt olacak gruptaki kişilerin kayıt formlarını ayrı doldurmaları gerekmektedir. Kayıt ücretinin tek seferde en fazla 10 kişi için yatırılması gerekmektedir. Para yatırma işleminde açıklama kısmına katılımcıların hepsinin adının yazılması gerekmektedir. Açıklama kısmının karakter sınırlamasının yetersiz olması durumunda para yatırılan hesabın IBAN numarası ve katılacakların listesi akekkayit@gmail.com hesabına mail olarak atılmalıdır.

İlköğretim okullarında Fen ve Teknoloji branşında ve lise düzeyinde Biyoloji branşında öğretmen olan katılımcılarımız belirtilen alanlarda öğretmenlik yaptıklarını kanıtlayacak bir belgeyi mail yoluyla tarafımıza bildirdiği taktirde konferansımıza ücretsiz olarak katılabilirler.

A salonunda sunumlar genel olarak İngilizce olarak gerçekleşecek ve akademik düzeyde olacaktır. A Salonu sunumları yalnızca Pazar günü gerçekleşecek, Cumartesi günü bu salon katılımcıları için workshop düzenlenecektir. Workshop kayıtları ayrı açılacaktır ve belirtilen ücrete dahil değildir.  Bu salona kayıt yaptıracak katılımcılarımızın bu konuyu dikkate almasını rica ederiz.

MTA Doğa Tarihi Müzesi gezisi Kemal Kurdaş Salonu katılımcıları için Pazar, A Salonu ve Kemal Kurdaş+A Salonu katılımcıları için Cumartesi günü öğleden sonra gerçekleşecektir.

Kayıt formunu mobilde görüntüleyememeniz durumunda formu aşağıdaki linkten doldurabilirsiniz: 

https://goo.gl/forms/9vEdrW0AbDMhcGu82

 

Hesap Numaraları

enpara.com hesabı: Selen Akçakoca TR91 0011 1000 0000 0071 0567 05

İş Bankası hesabı: Suzan Şönger TR78 0006 4000 0014 2291 2541 79